Overview
- Front Bead Sight
- Fixed Cylinder Bore Choke
Specifications
| Gauge | 410 Gauge |
|---|---|
| Chamber | 3in |
| Capacity | 5+1 |
| Barrel Length | 18.5in |
| Finish | Blued |
| Stock | Synthetic Black |
| Choke | Fixed Cylinder Bore |
| Weight | 5.5 lbs |
| Action | Pump |
| Hand | Right |
| Overall Length | 37in |
| State Compliance | California Compliant Washington Compliant Colorado Compliant New York Compliant |






Reviews
There are no reviews yet.