Overview
Specifications
| Gauge | 12 Gauge |
|---|---|
| Chamber | 3in |
| Capacity | 7+1 |
| Barrel Length | 18.5in |
| Lop | 14in |
| Finish | Matte Blued |
| Stock | Black Synthetic |
| Choke | Cylinder Bore |
| Weight | 7.5 lbs |
| Action | Semi Automatic |
| Gun Model | 930 |
| Hand | Right |
| Overall Length | 39in |
| State Compliance | California Compliant Washington Compliant Colorado Compliant New York Compliant |






Reviews
There are no reviews yet.