Overview
Specifications
| Capacity | 4+1 |
|---|---|
| Barrel Length | 18.5in |
| Finish | Black |
| Stock | Fixed Green |
| Sights | Iron |
| Weight | 7.5lbs |
| Action | Pump |
| Cartridge | 308 Winchester |
| Color | Green |
| Hand | Right |
| Overall Length | 38.5in |
| Type | Centerfire |
$729.00
| Capacity | 4+1 |
|---|---|
| Barrel Length | 18.5in |
| Finish | Black |
| Stock | Fixed Green |
| Sights | Iron |
| Weight | 7.5lbs |
| Action | Pump |
| Cartridge | 308 Winchester |
| Color | Green |
| Hand | Right |
| Overall Length | 38.5in |
| Type | Centerfire |
Reviews
There are no reviews yet.