Overview
SIG P320 AXG COMBAT 9MM 21+1
Specifications
| Action | Pistol |
|---|---|
| Capacity | 21+1 |
| Barrel Length | 4.6in |
| Finish | Nitron |
| Grips | AXG |
| Sights | X-RAY3 Day/Night Suppressor Height Sights |
| Weight | 34.7oz |
| Cartridge | 9mm Luger |
| Color | Black |
| Overall Length | 8.1in |
| Threaded | Yes |
| Type | Centerfire |






Reviews
There are no reviews yet.